SON DAKİKA

KORKMAZOĞLU PROJELERİNİ AÇIKLADI

Bu haber 16 Mart 2014 - 16:22 'de eklendi ve 292 views kez görüntülendi.

BBP SEYDİKEMER ADAYI DURMUŞ KORKMAZOĞLU PROJELERİNİ AÇIKLADI

Resim3

PROJELERİMİZ

A)SOSYAL PROJELER

1-Beldelerimizdeki mevcut belediye  binalarında, ilçe belediye hizmet noktaları oluşturmak belediye hizmetlerini vatandaşlarımıza mahallinde sunmak.

2-Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan korunabilmesi için gençlik merkezleri oluşturmak ve rehberlik hizmetleri sunmak.

3-Ören yerlerimiz ;  kıyı ve yayla turizm alanlarında gerekli çevre yollarının asfalt ve parke çalışmalarının  yapılarak kıyılarımızın ve yaylalarımızın turizme kazandırılarak genç nüfuzumuza istihdam oluşturarak iş sahibi olmalarını sağlamak.

4-Bakıma muhtaç kadınlarımız, çocuk ve yaşlılarımız için misafirhaneler yapılmasını sağlamak (sığınma ve konuk  evleri  vs)

5-İlçe merkezi  ve tüm mahallelerimizde sosyal yaşam alanları oluşturmak,sosyal tesisler kurmak (mesire yerleri,yeşil alan,park vs)

6-İlçemize kapalı çok amaçlı düğün salonu yapmak köy ve beldelerimizdeki  mevcut olanlarının daha kullanılır ve halka hizmet edebilir hale getirmek.

7-Yaşlı ,engelli ve hasta vatandaşlarımızın ulaşım ve bakımlarının sağlanması kapsamında hizmet araçlarının temin edilmesini  sağlamak. (ambulans hizmetleri  vs)

8-Sosyal belediyecilik anlayışımız kapsamında toplu sünnet  törenleri organize etmek. İhtiyaç sahibi ailelere destek sağlamak. Vatani görevini yapacak askerlerimize ve yoksul ailelerine destek sağlanması amacıyla asker uğurlama şenlikleri organize etmek  ve geleneksel hale getirmek.

9-ilçemizin kültürel zenginliklerinin tanıtımı ve toplumsal kaynaşmanın sağlanması amacıyla güreşler tertip edip geleneksel hale getirmek. (geleneksel  çayır güreşleri ve deve güreşleri organizasyonları vs)

10-ilçemizin tarımsal ürünlerinin tanıtımı ve çiftçilerimize pazarlama imkanları sağlamak amacıyla festival  ve fuarlar düzenlenmesi,geleneksel hale getirilmesi. (kumluova –karadere domates festivali tarım ürünleri fuarı,arsa üzüm ve elma şenlikleri,Yörük şenlikleri,girdev yaylası  panayırı vs)

11-sosyal alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarımızın ve derneklerimizin desteklenmesi ve projelerinin hayata geçirilmesini sağlanması (eğitim dernekleri, fakir ve muhtaçlara hizmet dernekleri,cami derneklerimiz ve spor kulüplerimizin vs desteklenmesi)

12-ilçe müftülüğümüz ile işbirliği sağlanarak camilerimizin onarım ve bakımlarının yaptırılmasına ve ihtiyaç durumunda lojman binalarının yapımına destek sağlanması

Resim1

B) GENÇLİK VE EĞİTİM PROJELERİMİZ

1-İmkan ve ihtiyaç durumları gözetilerek milli eğitim bakanlığı işbirliği ile gençlerimizin ve öğrencilerimizin yararlanacağı etüt ve okuma salonlarının açılmasına öncülük etmek. Bilgisayar destekli kütüphaneler oluşturarak tüm köy ve beldelerimizde yaygın halde hizmet vermesini sağlamak.

2-İlçe genelinde bulunan okullarımızın bakım ve onarımlarına destek sağlamak, atıl durumundaki eski köy okullarımızın eğitime kazandırılmasına öncülük yapmak.(halk eğitim ve mesleki eğitim kursları açmak. Okuma ve etüt salonları açmak.bilgisayar salonları açmak.)

3-Seydikemer ilçemizdeki sportif faaliyetlerin arttırılması ve yetenekli gençlerimizin kazanılması için spor tesisleri ve alanları açmak, mevcut spor kulüplerine destek sağlamak. (futbol takımımıza ulaşımda destek sağlamak ve gelir arttırıcı imkanlar sunmak, statlarımızın çevre düzenlemesini ve spor tesislerinin yapım ve onarımına destek sunmak vs)

4-Orta öğretim ve yüksek öğretim kurumlarının açılmasına öncülük etmek ve destek sağlamak (ziraat mühendisliği, orman mühendisliği, iktisat fakültesi,su ürünleri ve orman ürünleri yüksek okullarının açılması vs). öğrencilerimizin barınma ihtiyacını sağlamak ve bu alanda hizmet veren sivil toplum kuruluşlarına ve derneklerimize destek olmak ve kültürel faaliyet alanlarının oluşturulmasını temin etmek.

5-İlçemizin kültürel değerlerinin kalıcı olmasını sağlamak amacıyla çok amaçlı kültür merkezi binası açmak,tiyatro ve toplantı salonları açmak sivil toplum kuruluşlarına öncülük etmek.

6-Muğla üniversitesi ile ,işbirliği sağlanarak işveren, Sivil Toplum-Üniversite entegrasyonunun önünü açmak.

Resim2

C) ÇEVRE DÜZENLEME PROJELERİ

1-İlçe Köy ve mahallelerdeki mezarlık ve defin alanlarının bakım ve çevre düzenlemelerini yapmak , Yeni mezarlık alanları tahsis etmek, gönüllü kişi ve sivil toplum kuruluşlarına öncülük ederek destek sağlamak, Belediyemiz bünyesinde mezarlıklar müdürlüğü oluşturmak ihtiyaç sahiplerine cenaze nakil ve defin işlemlerinde halka destek olmak.

2-İlçemiz ve uygun köylerimizde altyapı ve kentsel dönüşüm projeleri oluşturmak elektrik hatlarının toprak altına indirilmesini sağlamak

3-Söğütlülere mahallesinin kentsel dönüşüm kapsamında mevcut yerleşim alanının heyelana maruz kalmasından dolayı  ilgili bakanlıkla işbirliği sağlanarak  mercimek çukuru mevkiinde yeni bir yerleşim mahallinin oluşturulmasını sağlamak

4-İlçe merkezinde,  Köy ve mahallelerimizde kurulan semt pazaryerlerini modern bir yapıya kavuşturmak. Yeni semt pazaryerleri oluşturmak, Üreticimize kendi ürününü  satabilmenin önünü açmak

5-Seydikemer merkezde ve tüm belde köy ve mahallelerinde ticaret hacminin yoğun olduğu yerlerde küçük ölçekli esnaflarımızı desteklemek için gerekirse araç trafiğine kapalı ticari alanlar ve sosyal yaşam alanları oluşturmak araç park yerlerinin denetlenmesini ve düzenlenmesini sağlamak.

6-İlçenin tek hayat damarı olan eşen çayının kaynağına, sulama birlikleri ve alabalık üretme çiftlikleri ile işbirliği yapılarak filtreleme sistemleri ve arıtma tesislerinin kurulması ve suyunun daha temiz kullanılabilir bir su olmasını sağlamak.

7- İlçe merkezinden geçen eşen çayı dere yatağının ıslah edilmesi  her iki yakasında ilgili bakanlıklarla işbirliği sağlanarak yürüyüş parkuru, aile çay bahçeleri, sosyal yaşam alanları her iki kıyıya bağlantılı yaya köprüleri ve ışıklandırmalı gezi  alanları oluşturmak, küçük çaplı büfeler kazandırmak ve halkımızın kullanımına sunmak. Diğer beldelerimizdeki özellikle Kumluova da ve Karadere de çay ve dere ıslahı çalışmaları yapmak vatandaşlarımızı çirkin görüntülerden kurtararak daha yaşanabilir mekanlara kavuşturmak.

8-Seydikemer ilçemizin tarihi ve kültürel varlıklarının yok olup gitmemesi için kültürel zenginliklerimizin gelecek nesillere de ışık tutmasını sağlamak gayesiyle arkeolojik, kültürel, tarih ve sanatsal kent müzelerinin açılmasına öncülük etmek, destek sağlamak.

9-Arıcılık alanlarının  arttırılması ve Basra ya dayalı çam balı üretiminin seydikemere has marka değer olması için ilgili kurum ve kuruluşlarla projeler geliştirerek uygulanabilirliğine öncülük etmek,

10-İlçemizin temel ekonomik değerini oluşturan büyük ve küçükbaş hayvan besiciliği yapan çiftçilerimize pazarlar oluşturmak ve ekonomimize katkı yapmak için kapalı hayvan pazarları oluşturmak  özel sektörlerle işbirliği yaparak sektörel fabrikalar açılmasını sağlamak ve yeni istihdam alanları oluşturmak.( Sucuk, et ve et ürünleri tesislerinin açılımını sağlamak vs.)

11-Bayır çökek, dere söğüt mah, darı özü istikametinden camalanı, kayacık çatak seydikemer merkezine yol ve çevre düzenlemesi yapılarak kuruova mevkiine kış turizminden hak ettiği payı almak gayesiyle  kayak merkezi yapılması için ilgili bakanlıklarla proje çalışması yapmak ve arsa bağlıağaç yaka tlos  yolunun kayak merkezine bağlanmasını sağlamak. Bölgenin  Girdev yaylası ile bağlantısını sağlayan mevcut yolların bakım onarım ve asfalt  çalışmalarını tamamlamak.

12-Girdev yaylası Girdev gölünün kuş cenneti olarak tabii ve doğal ekolojik ortamının korunmasını sağlamak ve turizme kazandırmak.

13-İlçemizdeki tüm turizm açısından değeri olan kıyı ve yaylalarımızın yol ve çevre çalışmalarının hak ettiği hizmetlere kavuşturarak halkımızın hizmetine sunmak(Kumluova karadere sahil bandı yol çalışmaları,camalanı girdev çavurdöndü elemen yaylaları yol ve çevre düzenlemeleri vs.)

Resim6

Ç) ULAŞIM  PROJELERİMİZ

1-İlçemizde faaliyet gösteren özel taşıma kooperatiflerimiz ile işbirliği yaparak yeni ulaşım hatları ve güzergahları belirleyerek, Gerektiğinde toplu taşıma ve özel halk otobüsü işletmelerinide devreye sokarak ilçemizin en ücra mahalleleriyle, belde ve köyleriyle ulaşım sorunlarını çözüme kavuşturmak.

2-Mevcut ve yeni açılacak  cadde sokak ve kaldırımların yapılmasında yayalarımızı ve engelli vatandaşlarımızın ulaşımını kolaylaştıracak düzenleme ve çalışmaları yapmak.

3-Şehit yakınları, gazilerimiz engellilerimiz ve 60 yaş üstü vatandaşlarımızın toplu taşıma araçlarından ücretsiz veya indirimli yararlanmaları çalışmalarını yapmak ve bu hizmetlerden yararlanmalarını sağlamak.

4-İlçemize yakışır şehirlerarası otogar yaptırmak ve otogar bağlantı yollarını açmak.

5-Mevcut belde köy ve mahallelerimizde taşıma ve ulaştırma işi yapan kooperatif ve vatandaşlarımıza rahat edebilecekleri köy otogarı alanı açmak ve köy otogarı yaptırmak , dolmuş durakları oluşturarak vatandaşlara daha iyi ulaşım imkanları sunmak.

6-Kumluova-Karadere beldelerimizin deniz ve kıyı turizminin gelişmesi ve yeni istihdam alanları oluşması için tarihi ve doğal yapı korunarak ölüdeniz istikametine çift şeritli yol açmak, koylarımızın ve kıyılarının kullanımını vatandaşlarımıza sunmak.

7-İlçemizdeki belde ve köylerimizin yol giriş güzergahlarında ışıklandırmalı parkeli yol çalışmaları yapılacak çevre düzenlemeleri sağlanacaktır.

Resim5

D) İMAR UYGULAMALARI  VE KONUT  PROJELERİMİZ.

1-İlçemiz genelinde yeni imar uygulamaları ve 18. Madde çalışmaları yapılacak , alt yapı çalışmalarına  öncelik verilecek, tüm ana ve ara bağlantı yolları açılacak çevre düzenlemeleri yapılacak, Düzenli yapılanmanın oluşması sağlanacaktır .

2-İlçemizdeki mevcut yapıların ruhsatlandırılması yapılacak bu çalışmalarda vatandaş menfaati gözetilerek kolaylıklar sağlanacaktır.

3-İlçemizde bir bölge hastanesi ve uygun beldelerimize semt hastaneleri yaptırılacak ilçemizin sağlık turizminden de hak ettiği payı alması sağlanacak ve yeni iş alanlarının açılmasına işsiz gençlerimizin iş imkanına kavuşması sağlanacaktır.

4- Konut  ihtiyacının karşılanması ve dar gelirli vatandaşlarımızın  ev sahibi olabilmeleri için toplu konut idaresi ve özel sektör iş birliği ile fakir ve yoksul dar gelirli vatandaşların ev sahibi olabilmelerinin önü açılacaktır. Bu sektöre yatırımların önü açılacak belediye desteği sunulacak yol ve çevre düzenlemeleri yapılacaktır.

5-Yeni ilçemizin resmi hizmet binalarının oluşumunda  ilçemizin ekonomik dengesi korunacak şekilde dağılımı yapılacak yeni ticari cazibe merkezlerinin oluşumu sağlanacaktır.

6-Belde ve köylerimizdeki  köprü ve yolların onarım, yeniden yapım çevre düzenleme ve parke çalışmaları, ışıklandırma çalışmaları yapılarak, köy ve mahalle merkezleri modern görünüme kavuşturulacaktır.

7-Eşen kumluova karadere bölgesinde küçük sanayi siteleri açılması çalışmaları yapılacak, esnafımıza ve vatandaşımıza hizmet vermeleri sağlanacaktır.

8-İlçemizin temel sorunlarından biri olan içme suyu problemi Örenden başlayan eşen  kumluoava ve karadereye kadar uzanacak bir içme suyu boru hattı ile güzergahtaki tüm mahallerimizin su sorunu giderilecek 100 yıllık su hattı projesi gerçekleştirilecektir.

9-Özellikle dere çatak kayacık köylerinin su problemi giderilecek bayır çökek ve yayla gerişburnu kıncılar mahallelerinin ve bekçiler ve yöre köylerinin su problemini çözecek projelerin çalışmaları yapılacaktır.

10)Sebze hali  çalışmaları yapılacak mevcut olanlar daha işlevsel hale getirilecek narenciye üzüm elma nar ve zeytin pazarlaması için hal uygulamasına geçilecek üreticinin mahsulünün değerinin artması sağlanacaktır.

11-Tarımsal ürünlerimizin en yüksek değerde pazarlanıp ilçe ekonomisine katkı yapması ve vatandaşımızın refahının yükselmesi için kooperatif ve birliklerin oluşturulmasına ve üretime katkı yapmalarına öncülük etmeleri sağlanacak(zeytin işleme ve salamura tesisleri birliği ,paketleme tesisleri  bal üretim kooperatifleri ve paketleme pazarlama birimleri, bekçiler patatesinin üretimini arttırmak ve pazarlama yollarını açmak, elma ve üzümde domates ve narda konsantre ve entegre tesisler açabilecek birlikler kurmak. Çiçek seracılığı çalışmaları yapmak ve öncülük etmek.

12-İlçemizin kültürel zenginlikleri olan, kaybolmuş gelenek ve göreneklerimizin yeniden kazanımını sağlamak için ilgili dernek ve sivil toplum kuruluşlarına destek sağlamak ve üretim atölyeleri açmak( dont ırbığı kalaycılık deri çökelek yapımı vs)

13-İnşaat aşamasında ruhsatlandırma ve proje çizimlerinde belediyemiz bünyesinde mimar ve mühendislerden oluşacak bir birim tarafından kontrollü ve ekonomik proje yapımının sağlanması  yapılacak.(inşaat projeleri,inşaat harçları maliyetleri makul seviyeye indirilecektir.

14) Mevcut konut ve yapılarda  kat sayısı ve kat mülkiyetinin yeniden düzenlenmesi çalışmaları ilçenin jeopolitik yapısı ve deprem fay hattı göz önüne alınarak arttırılması sağlanacak (çok katlı yapı çalışmaları etüd çalışmaları yapılacak.)

Resim4

E)İKTİSADİ VE İSTİHDAM PROJELERİMİZ.

1-Belediyemiz bünyesinde denetimli iktisadi kamu kuruluşları oluşturmak işsizlere iş imkanı sağlamanın yanında vatandaşların temel ihtiyaçlarının daha ucuz şartlarda karşılanması sağlanacak ve özel sektörle de işbirliği geliştirilecektir.(ekmek fırınları su dolum tesisleri salça üretim tesisleri kilim dokuma tezgahları parke üretim tesisleri vs)

2-İlçemizde üretimi yapılan tarım ürünlerinin pazarlanması ve işlenerek satılabilmesi aşamasında markalar  oluşturulmasını sağlamak vatandaşların kalkınma ajansları ile işbirliğine öncülük etmek ekonomik katkılar sağlamak( Zeytin nar pekmez bal elma üzüm  üretiminde markalaşmaya gidilmesi vs)

3-Belediyemiz öncülüğünde özel sektörle işbirliğine gidilerek  et ve et ürünleri süt ve süt ürünleri entegre tesislerin açılmasını sağlamak, meyve suyu fabrikalarının, Salça fabrikalarının, orman ürünleri fabrikalarının Yem fabrikalarının açılmasına öncülük etmek bu tesislerle işsiz vatandaşlarımıza istihdam oluşturarak dışa göçü önlemek aile bölünmelerinin önünü almak vatandaşımızın hak ettiği refaha kavuşmasını sağlamak

4-Mikro ölçekli küçük aile işletmelerinin belediye öncülüğünde öncelikle ev hanımlarımızı ve genç kızlarımızı üretime yönelmelerini sağlayarak ev ekonomilerine katkı yapmalarının önünü açacak projeler geliştirmek(Dokuma tezgahları salça reçel üretim ve pazarlaması salamura zeytin paketleme satış imkanları sunma, patates cips üretimi süs ve canlı çiçek üretim seraları kurulması için mikro kredilendirme çalışmaları)

5-İlçemizde sözleşmeli tarım ürünleri ve sebze üretimlerinin yapılabilmesinin sağlanması için özel sektörle vatandaşlarımızı buluşturmak işbirliğini sağlamak.

(İthal marul üretimi, Kayabaş ve Seki bölgesinde sera üretimin desteklenmesi ve yaygınlaştırılması )

6-İlçemizdeki tüm tarım kredi kooperatifleri kalkınma kooperatifleri ziraat odaları ve tarım ilçe müdürlüğü  işbirliği ile yeni ürünlerin üretimini ve pazarlarının oluşmasını teşvik edici önlemler alınmasının önünü açacak fuarlar ve seminerler düzenlemek öncülük etmek ve destek vermek

7-İlçemize has motifleriyle dünya çapında üne sahip Seydiler kiliminin kültürel değerini koruması  ilçemiz ekonomisine kazandırmak için dokuma tezgahları açılmasına öncülük ederek dokuma atölyeleri oluşturmak. Pazarlanmasına öncülük etmek.

8-ipek böcekçiliği üretimin önü açılacak üretimine imkan sağlanacak pazarlama çalışmaları yapılacak.

9-İlçemiz girmeler köyündeki termal suyun tanınması yöreye istihdam sağlaması  sağlık ve termal turizme kazandırılması için özel sektör ilgili bakanlıklar ve vatandaşımızın işbirliği ile bu sektörün ilçe ekonomisine katkısı sağlanacak sosyal tesislerin ve devre mülklerin yapımında öncülük ederek özel sektöre imkanlar sunarak yol ve çevre düzenleme çalışmalarını sağlamak

10- Seki Eren Dağı kayak merkezi projesinin işlevsel hale sokmak ve kış turizmiyle beraber yayla turizmine kazandırmak yol ve çevre çalışmalarını yapmak

11-İlçe belediyemizin ve çevre ilçelerin ihtiyacına cevap verebilecek bir parke üretim tesisini belediyemize kazandırmak ve istihdam yaratmak

12-Avrupa Birliği ülkelerindeki yerel yönetimlerle işbirliği ve kardeş şehir projesi geliştirmek ilçemizin tanıtımını sağlamak ekonomik kalkınmasını sağlayacak birimlerin oluşmasına öncülük etmek ve altyapı çalışmalarına destek sağlamanın önünü açmak.

Resim3

 

GÜN BİRLİK ZAMANIDIR

BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR

BİRLİK OLALIM, BERABER OLALIM.   BİRLİKTE BAŞARALIM, BİRLİKTE GURUR DUYALIM.

SEYDİKEMERLİLER; BÜYÜK BİRLİKTE HEP BERABER ŞAHLANALIM 

ÖNCÜ SEYDİKEMER              ÖNCE SEYDİKEMER


HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

4 ADET YORUM YAPILDI
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
zafer 17 Mart 2014 / 23:32 Cevapla

büyük birlik partisinin tüm projeleri kendine özgüdür iş projede değil birlikte halka hizmet etmektir.bugün herkes kafasına göre proje yazabilir ama önemli olan işi yapandır yapacak olandır.büyük birlik olarak tüm türkiyeye tahatümüzdür hiç bir belediyelerde şaibe olmayacak hakka hizmet halka hizmet anlayışı içinde millete bölgede yaşayanlara hizmet edilecektir.rahmetli muhsin başkan milleti için canını verdi bizde hazırız canımızı millet yolunda hizmet yolunda vermeye.sadece bir oy yeter büyük birliğe.allahın izniyle bu seçimlerin ve gönüllerin galibi büyük birlik olacaktır.bizlerin hiç kimseye ödeyecek diyeti yoktur hiç bir güçe sırtımızı dayamadık sadece halktan aldığımız güç bize yeter diyoruz.büyük birlik partisinin yönetimindeki hangi belediye olsun eğer milletine hizmet vermiyorsa bizler gerekeni yaparız dik durmak düz yürümek bize rahmetli başkanımızın öğretti yoldur.

cumhur 17 Mart 2014 / 01:04 Cevapla

cok bilmişlik oradan güzelmi gözüküyor. doğru birdir. sana allah birdir desem sen iki mi diyeceksin ?seydikemerin sıkıntıları bellı.çözümleride belli.velevki çaldı d.yelim.seydikemerin ilerlemesi açısından adayların hemfikir olması yada senın ukala deyımınle birbirlerinden proje calması kötü birseymi. her seyi hallettin sıra bunamı geldi.

KORKMAZOĞLU 17 Mart 2014 / 01:00 Cevapla

KARDEŞİM ALLAH ŞAHİDİM OLSUN Kİ ERDAL BEYİN PROJELERİNİ OKUMADIM, YALNIZ BEN SEYDİKEMERİN EVLADIYIM, SEYDİKEMERİN SORUNLARINI İZİN VER BENDE BİLEYİM PROJE AÇIKLAMIŞLAR DİYE BİZİM PROJE AÇIKLAMAMIZ YASAK MI PROJELERİ OKUDUĞUN İÇİN İLGİNDEN DOLAYI TEŞEKÜR EDERİM. SANA SÖZ ERDAL BEYİN PROJELERİNİ OKUYACAĞIM. AYRICA SEYDİKEMER BİR TANE OLDUĞUNA GÖRE ÖBÜR ADAY ARKADAŞLARDA BENİM PROJELERİME YAKIN PROJELER AÇIKLASALAR BEN KUTLARIM. ÖNEMLİ OLAN BAŞKANIN KAZANACAĞI SEÇİM DEĞİL SEYDİKEMERİN KAZANACAĞI BİR BAŞKAN OLMASIDIR TEK TEMENNİM. BENİM KOLTUK SEVDAM YOKTUR. ÖNEMLİ OLAN HERKİMİN PROJESİ OLURSA OLSUN, KAZANAN SEYDİKEMERİMDE YAŞAYAN HALKIM OLSUN.ÇÜNKÜ BEN SEYDİKEMERİN HALKINDAN BİRİYİM BEN SEÇİMİ KAZANSAMDA KAYBETSEMDE SEYDİ KEMERDE YAŞAYACAĞIM

Ahmet 16 Mart 2014 / 21:25 Cevapla

Sayın Korkmazoğlu, projeleri kendin bulduğunu ve yapacağını iddia etmişsin.İyi güzel de canım kardeşim, adaylar arasında şimdiye dek PROJELERİNİ AÇIKLAYAN TEK KİŞİ OLAN EROĞLU’NUN 9 IŞIK PROJELERİ’nden KES-KOPYALA-YAPIŞTIR ŞEKLİNDE (Ç)ALINTI YAPMIŞSIN, FARKINDA MISIN :)) NİÇİN BÖYLE BİR (Ç)ALINTIYA İHTİYAÇ DUYDUN PROJE AÇIKLAYAN BAŞKA BİR ADAY OLMADIĞI İÇİN Mİ, YOKSA FİKİR (Ç)ALINTISINI ÇOK SEVDİĞİNDEN Mİ, CİDDEN MERAK ETTİM :))
Eroğlu’nun projeleri 20 ŞUBAT PERŞEMBE 2014 tarihli site sayfası : http://www.seydikemerhaberleri.com/seydikemer/9-isikli-9-baslikli-90-hizmet/

mersin escort